Love4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Love4um

Ovo je love 4um...nzn šta više da napišem sem lepo se provedite!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moja LovE istorija

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*UnA cHiCa EnAmOrAdA*
Dobrodosla na 4um
Dobrodosla na 4um
*UnA cHiCa EnAmOrAdA*


Broj poruka : 36
Datum upisa : 08.03.2009

Moja LovE  istorija Empty
PočaljiNaslov: Moja LovE istorija   Moja LovE  istorija Icon_minitimePon Mar 16, 2009 11:09 pm

Ovako:
U prvom razredu zaljubila sam se u Lazara(on je najlepsi decak u mom odeljenju, ali to niko nije mogao da primeti jer nije neki soop ucenik).
Onda su se javiljale 2 nove simpe u meni, a za to vreme lazar se ponasao prema mani kao...kako da objasnim....onako kad npr nastavnica kaze: ''Decaci! Tako se ne iskazuje lljubav''.....ne bih da kazem da me je tukao, niije, ali je bio prilicno grub prema meni, a ja sam mislila daa je to njegov nacin za iskazivanje jubavi, ali ja tad nisam bila love u njega....sve dok...
Pitam ja nebojsu: U koga se zaljubio Luka?
Nebojsa: U tebe
Ja: A Aca?
Nebojsa: U tebe.
Ja: A Lazar?
Nebojsa: U tebe...
kad odjednom, poceo je da mi se svidja, sve one izgorele ljubavi prema lazaru, ponovo su se budile, a kada bi nam se pogledi sreli, spojeno bi stojali kao magneti...znaci stv ljuba, ljubav.....onda jednom je bilo ovako:
Dejana: Lazare, vidi kako ti je lepa devojka. Pogledaj je.
i tako smo se gledali, a ja nisam mogla da odvojim pogled od njega, a ni on od mene
a onda sam u lexikonu procitala kako mu je simpa neka Andrijana Stepanovic...aaaaaaaaa!!!!
Ali su m,i friendice rekle kako je on tu osobu izislio, kako ona nepostoji i tak...uhhh---kakvo olaksanje
samo ja i dalje nisam verovala da ima nade za nas....i jednog dana razbolela sam se,,,,ajjj
rekla sam mojoj bff da pozdravi lazara i kaze mu da ga volim....ona je to uradila,ali mi je rekla kako mi neveruje, misli da ga lazem i misli da je moja bff swe to smislila. onda sledeceg dana dala mu je pismo koje smo mi drzale u nasoj TAJNOJ kutiji za pisma nasim simpama///
onda joj je rekao kako mi sad veruje, kako i on mene voli, kako me je pozdravio....rekao joj je da me pita da li hocu da se smuvam sa njim (sta da radim???), rekao joj je kako ce u ponedeljak da me odvede negde....(jaoj)....kako jedva ceka da me vidi i POLJUBI----sta da radim...stv???
Evo,ovo je on, i moja ruka, ja se nevidim jer je slika preradjena u ps-u:::
http://SLIKA-JE-SKLONJENA.imageshak.com


Poslednji izmenio *UnA cHiCa EnAmOrAdA* dana Uto Apr 07, 2009 10:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*I'm a girl in love*
Admin
Admin
*I'm a girl in love*


Broj poruka : 866
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 27
Lokacija : Na sedmom nebu

Moja LovE  istorija Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja LovE istorija   Moja LovE  istorija Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 1:55 pm

jao,kako lijepa priča...pa znaš šta ti jesi mala da bi se smuvala s nekim,ali ako ga stvarno voliš i ako mu vjeruješ onda učini onako kako ti srce kaže,jer ko zna kada ćeš opet naći tako nekoga...
Nazad na vrh Ići dole
http://love4um.bestofforum.com
*UnA cHiCa EnAmOrAdA*
Dobrodosla na 4um
Dobrodosla na 4um
*UnA cHiCa EnAmOrAdA*


Broj poruka : 36
Datum upisa : 08.03.2009

Moja LovE  istorija Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja LovE istorija   Moja LovE  istorija Icon_minitimeUto Apr 07, 2009 10:02 pm

Neznam.
Sad mi se svidja jos jedan decak-sa folklora...

Ja sam stv u onim ''sasavim'' godinama.
Nazad na vrh Ići dole
$Angel of love$
On te poljubi
On te poljubi
$Angel of love$


Broj poruka : 345
Datum upisa : 29.12.2008
Godina : 28
Lokacija : Na Image Chefu!!!

Moja LovE  istorija Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja LovE istorija   Moja LovE  istorija Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 10:15 pm

pa ako si stwarno zaljubljena u tog Lazara skontaj se!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://annie4um.gogoo.us
*I'm a girl in love*
Admin
Admin
*I'm a girl in love*


Broj poruka : 866
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 27
Lokacija : Na sedmom nebu

Moja LovE  istorija Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja LovE istorija   Moja LovE  istorija Icon_minitimePon Apr 20, 2009 11:54 pm

pa jesi...........ali opet,ako si u Lazara budi s njim,a ako nisi nemoj...valjda ili sigurno će biti još prilika...........ali ima i onaj stih ovako glasi...
''NIKADA NE OSTAVLJAJ
ONOG KOGA VOLIŠ
ZBOG ONOGA KO TI SE
SVIĐA!!!''
Nazad na vrh Ići dole
http://love4um.bestofforum.com
Sponsored content





Moja LovE  istorija Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja LovE istorija   Moja LovE  istorija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja LovE istorija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Love...............
» *I'm a girl in love*
» Love chat.......................................................
» najlepse love slike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Love4um :: LOVE :: LoWe DoGaĐaJi-
Skoči na: