Love4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Love4um

Ovo je love 4um...nzn šta više da napišem sem lepo se provedite!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Intervjui......

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~*MaYa~QuEen*~
Vidis ga prvi put
Vidis ga prvi put
~*MaYa~QuEen*~


Broj poruka : 114
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 28

Intervjui...... Empty
PočaljiNaslov: Intervjui......   Intervjui...... Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 10:25 pm

pa ako nadjete neki intervju od nekog iz seranovix stavite ovde...
Nazad na vrh Ići dole
~*MaYa~QuEen*~
Vidis ga prvi put
Vidis ga prvi put
~*MaYa~QuEen*~


Broj poruka : 114
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 28

Intervjui...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui......   Intervjui...... Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 10:31 pm

evo jedan intervju sa Adrianom

REQUISITOS PARA SER SU FICHAJE :

"Simpáticas, sinceras, divertidas, espontáneas y que estén tan locas cómo yo".
"Reconozco que todavía no he encontrado a nadie que me merezca la pena, todavía busco mi otra mitad".
Cuando le preguntan qué tal en el amor , sólo contesta:
"muy bien muy bien muuu bien".!!

Para gustar a Adrián tienes que tener algo en común con él, por ejemplo algún hobbie ...
Adrián adora a las chicas que son buenas amigas,que te preocupes por él, que seas muy dulce, que tengas algo de carácter y que seas graciosa...no sabemos si le gustan las que vistan raperitas, péro él viste rapero: tres tallas más grandes que la que debe ser o llevar muñequeras, pantalones anchos con una cadena o cordon colgando,le encanta la ropa así y las gorras y complementos de la nueva marca que lleva tendencia "NY", también, "Dickies" o "Vertikal".

CON NATALIA:

Adri dice que él no está con Natalia, aunque siempre tiene buenas palabras cuando hay que hablar de ella, se ve que son muy buenos amigos y se quieren mucho:
"¿Natalia?, es un bombón, es la típica chica dulce que da besitos y se preocupa por cómo estás...es la caña esta chica (sonríe)"
"La gente siempre estará emparejando a los demás con la chica más próxima por cualquier cosa..."


Y EN LA SERIE, CON TETÉ :

"DvD parece sentir algo especial por Teté,es guapa, lista, mantiene a los 3 chicos a raya; les da caña ";
DvD se ofreció a ayudarla y así poner celoso a Guille...
Los guionistas quieren darnos juego con este tema.

SENTIMIENTO POR SUS EX :

"La mayoría de mis ex novias y yo seguimos siendo buenos amigos".


AMOR POR SUS FANS:

Reconoce que las aprecia muchísimo, que esto no lo hubiera creído hace un año," "Los Serrano" ha sido una gran oportunidad para mí, aunque a veces me gustaría no ser conocido".. "a las fans las quiero mucho"
NOSOTRAS A TI TAMBIEN WAPÍSIMO !!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*MaYa~QuEen*~
Vidis ga prvi put
Vidis ga prvi put
~*MaYa~QuEen*~


Broj poruka : 114
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 28

Intervjui...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui......   Intervjui...... Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 10:32 pm

...i sa Nataliom

Natalia Sanchez

Kako bi sebe opisala u tri rijeci?
Ljubazna, vedra i zahtjevna.

Tvoj omniljeni film?
Voda za cokoladu, na drugoj strani kreveta.

Sjecas li se prve knjige koju si procitala?I zadnje naravno?
Prve se ne sjecam, ali je sigurno bila na engleskom jeziku.Zadnja koju sam procitala je Jahac iz Olmeda od Lope de Vega.

Koje putovanje je bilo putovanje tvog zivota?
Amsterdam i Marrakech, sa mojom porodicom.

Koji je najbolji savjet koji si primila i ko ti ga je dao?
Da budem ono sto jesam u bilo kojoj situaciji.Dali su mi ga sva moja porodica i prijatelji.

Pratis li modne trendove?
Ne, nikada mi se to nije svidjalo jer mrzim to sto neki modni kriticar ili dizajner okarakterise kao popularno i vrlo skupo, da bi ljudi kasnije sami sebe diskriminirali noseci takvu odjecu.

Gdje je tvoj cosak u kojem se odmaras od ostatka svijeta?
Moja kuca, posebno moja soba.

Sta si voljala biti kao mala?
Balerina, veterinar, glumica, model, pjevacica, gimnasticarka...Ali prije svega balerina

Sta bi promjenila na sebi?
Znam da sam nekada prekriticna prema stvarima koje radim i nekada ne uzivam u tome.

Sta prvo primjetis kod suprotnog spola?
Oci, jer su one odraz svega.

Koja je najveca ludost koju si napravila?
Popela se na jednu visoku skulpturu i ugravirala svoje ime.

Kako se zamisljas u skorijoj buducnosti?
Da zavrsim srednju skolu sa dobrim ocjenama.Hahaha!

Koja je uspomena koju cuvas sa najvise ljubavi?
Tesko pitanje...Svi trenutci provedeni sa mojom porodicom.

Sta je to sto najvise mrzis na svijetu?
Nedostatak personaliteta.

Postoji li politicar kojem se divis?
Politika me za sada ne interesuje.

Kako se nosis sa slavom kada izadjes na ulicu?Zaustavljaju li te?Komuniciras li sa svojim fanovima?
Zavisi sve kojim danima i isto tako kakvim ljudima.Malo ti dosadi kada se zabavljam sa svojim drugovima, ali generalno, dobro podnosim sve to.

Kako pamtis svoj prvi dan snimanja serije Los Serrano?
Bilo je dosta stida, nervoze i malo stresa jer sam mislila da necu moci zapamtiti imena svih ljudi, ali u sustini je bio jedan prelijep dan i voljela bih ga ponovo proziveti.
Nazad na vrh Ići dole
*I'm a girl in love*
Admin
Admin
*I'm a girl in love*


Broj poruka : 866
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 27
Lokacija : Na sedmom nebu

Intervjui...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui......   Intervjui...... Icon_minitimePet Feb 20, 2009 11:15 pm

Kad bi ja razumela španski...msm razumem ga ali ne toliko puno...
Nazad na vrh Ići dole
http://love4um.bestofforum.com
~*MaYa~QuEen*~
Vidis ga prvi put
Vidis ga prvi put
~*MaYa~QuEen*~


Broj poruka : 114
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 28

Intervjui...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui......   Intervjui...... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 3:15 pm

ness u fazonu
1. svidjaju mi se simpaticne,iskrene,zabavne,spontane i pomalo lude kao ja...
ovo posle nzm...:-)
na pitanje kako stoji u ljubavi,odgovorio je samo
dobro,jako dobro....

Za Adriana je vazxno da devojka ima s njim ness zajednicko,o cemu mogu da pricaju,npr. neki hobi.Obozxava devojke s kojima je dobar drug,koje brinu za njega,jer su mng slatke,imaju "ono neshto",svrsxene su...
Ne znamo da li samo voli rap stil ili je vec postao reper...3 najvece ucene su:da nisu plasticne lutkice,da devojka nosi pantalone sa lancima i obicnu majcu i da izgleda kao vesxalica.Svidja mu se garderoba marke "NY","Dickies", ili "Vertikal".

O Nataliji
Adri kazxe da nisu zajedno(jok moja baba je,ovaj intrvju je iz 2005-06 a tad su bili zajedno...njanja),ali da uvek ima temu za razgovor kad je sa njom,da su odlicni drugovi i da se mng vole
"Natalia?Ona je bombona,tipicna slatkica,koju jednostavno morasx da poljubisx....Legenda je..."
"Ljudi me uglavnom povezuju sa svakakvim devojkama,bez razloga.."

U seriji,sa Tete
"DVD oseca ness posebno prema Tete,lepa je,pametna,interesantna,zaludela je 3 decka iz ekipe...ma legenda je Smile))"
Dvd cesto pomazxe Giljeu oko Tete,pa cxe njih dvojca zajedno pricxati na ovu temu...

Osecanja prema bisvsxim devojkama:
"Najbolje u mojim vezama je to sxto i posle raskida ostanemo dobri drugovi"

Ljubav prema fanovima:
(ovaj 1. deo nzm)-mng ih volim

I ME TEBE MNOGO VOLIMO SRECO!!! <3
Nazad na vrh Ići dole
*I'm a girl in love*
Admin
Admin
*I'm a girl in love*


Broj poruka : 866
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 27
Lokacija : Na sedmom nebu

Intervjui...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui......   Intervjui...... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 7:05 pm

OK,TNX!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://love4um.bestofforum.com
Sponsored content





Intervjui...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui......   Intervjui...... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervjui......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Love4um :: POZNATI :: Los Seranno-
Skoči na: